Meie eesmärgiks on Teie aja kokkuhoid, rahulolu ning rõõm sisustusest, mis teenib Teid pikkade aastate jooksul.

Mööbli tootmine ja müük

Töötame selle nimel, et muuta lasteasutused ohutumaks, kontori- ning eluruumid stiilsemaks ja raamatukogude ruumikasutus praktilisemaks.

Täpsemalt ühendame Teie visiooni oma kogemuste ning nõuannetega, mille tulemusena valmib eritellimuse alusel mööbel, mis saab olema Teie ettekujutusele ning soovidele võimalikult sarnane.

Võib juhtuda, et kõik unistused ning ideed ei ole reaalselt teostatavad, kuid selle jaoks me olemegi, et pakkuda vajadusel välja alternatiive ning leida koos parimaid lahendusi. Suurepärase lõpptulemuse võtmeks peame tihedat koostööd kliendiga, individuaalset lähenemist, paindlikkust ning oma lubaduste täitmist, mistõttu neid põhimõtteid oleme järginud ning teeme seda ka edaspidi.

Mööbli materjalid:

Liimpuidu näol on tegemist ehituselemendiga, mis koosneb paralleelselt kiudude suunaga kokku liimitud puitlamellidest. Sisustuses kasutatakse liimpuitu kõige enam massiivsete lauaplaatide valmistamiseks, ehituses üldiselt seevastu ka näiteks treppide ja mänguväljakute detailide, sarikate, talade, postide ning akende aluslaudade jaoks.

Puitlaastplaat on kõrgel temperatuuril ja survel kokku pressitud plaat puitlaastudest ning sideainest. Mööblitööstuses on puitlaastplaat juba pikka aega üks levinumaid puiduasendajaid korpusmööbli ning pehme mööbli konstruktsioonielemendina, nähtavate pindade puhul kasutatakse seda lamineerituna või spoonituna. Ehituses kasutatakse puitlaastplaati vooderdus- ja alusmaterjalina.

MDF plaat on peentest puidukiududest kuivmeetodil valmistatud ehitusmaterjal, mida on tema tiheduse tõttu võimalik väga puhtalt saagida ning töödelda analoogselt massiivpuiduga. Tänu tasasele pinnale on selle katmine värviga või spooniga samuti lihtne. Mööbli valmistamisel sobib MDF plaat tänu oma soodsamale hinnale ideaalselt kompenseerima liimplaati, puitlaastplaati ja vineeri. Ehituses kasutatakse seda materjali suhteliselt harva ja peamiselt samuti ehituse käigus sisseehitatud mööbli valmistamiseks, kuna MDF plaat ei ole sobiv välistingimustes asuvate ehituskonstruktsioonide jaoks.

Spooniks nimetatakse õhukest puidulehte (lehtvineeri), mida kasutatakse ristvineeri valmistamiseks ning vähemväärtuslike puitmaterjalide, peamiselt puidupõhiste plaatmaterjalide (puitlaastplaat, MDF plaat jne), pealistamiseks ehk spoonimiseks. Seda materjali kasutati juba vanas Egiptuses mööbli ning sarkofaagide valmistamiseks. Spoone leidub erinevates toonides ning nende paksus jääb üldiselt 0,55 ja 5 mm vahele.

Vineer on kihiline materjal, mida valmistatakse õhukeste puitlehtede (spoonide) kokkuliimimise teel, mille käigus spoonid asetatakse üksteise suhtes kiudude suunaga risti nii, et kihtide arv oleks paaritu. See välistab vineertahvli kaardumise, kuna väliste spoonide kiud on ühesuunalised. Vineeri saab mööbli valmistamisele lisaks edukalt kasutada ka välistingimustes. Välisvineeri puhul tarvitatakse ilmastiku- ning niiskuskindlat liimi, mis muudab selle niiskusele isegi vähem vastuvõtlikumaks kui seda on puit.

Laminaat on kuumuskindel pinnakattematerjal, mis saadakse fenoolformaldehüüdvaiguga immutatud paberikihtide kõrgsurvepressimisel. See materjal on kulumisele hästi vastupidav ning tänu tihedale pinnale hügieeniline ja hästi puhastatav. Seetõttu kasutatakse seda peamiselt suurt vastupidavust nõudvate mööblipindadena kontorites ja toitlustusettevõtetes, dekoratiivpindadena ööklubide, baaride ja kaupluste sisustuses ning erilist puhtust nõudva mööbli valmistamisel näiteks haiglate, apteekide ja laboratooriumide jaoks.

Konsultatsioonist kuni tööde üleandmiseni.

Tutvu tööprotsessiga ja esita meile küsimusi. Oleme abivalmis nõu andma!

Võta ühendust